Po dziesięciu latach bramkarz Chorwatów powiedział koniec
15.08.2018

Kolega Kamila Glika z Monaco zamierza skupić się wyłącznie na grze w klubie. 33-letni Danijel Subasić ogłosił zakończenie reprezentacyjnej kariery. Bramkarz był jednym z bohaterów reprezentacji Chorwacji podczas tegorocznych mistrzostw świata w Rosji.

Po dziesięciu latach gry w kadrze narodowej Subasić powiedział dość. Chorwacki bramkarz zamierza skupić się wyłącznie na występach w Monaco.

– Młody bramkarz z Zadaru spełnił swoje marzenia. Poprzez ciężką pracę i lata cierpliwości z rezerwowego bramkarza stałem się podstawowym zawodnikiem reprezentacji. Decyzję o zakończeniu kariery reprezentacyjnej podjąłem na długo przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Rosji. Wszystkich piłkarzy to czeka, trzeba ocenić, kiedy zejść ze sceny. Może i mógłbym rozegrać kolejne eliminacje, ale to być może za dużo – napisał w oświadczeniu Subasić.


Subasic w reprezentacji Chorwacji rozegrał 44 mecze. W zakończonych w lipcu mistrzostwach świata w Rosji wywalczył z drużyną srebrny medal. Wcześniej z gdy w kadrze zrezygnowali: napastnik Mario Mandzukić i obrońca Vedran Corluka.

Komentarze

typy dnia
kurs 1.86
II liga
Olimpia Grudziądz - Znicz
1
kurs 1.95
Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (poniżej 2.5 gola)
-
kurs 2.10
Bundesliga
VfB Stuttgart - Fortuna Dusseldorf (poniżej 2,5)
-
kurs 3.35
Ekstraklasa
Arka - Lech
X