Arkadiusz Piech został przesunięty do rezerw Śląska
12.09.2018

Śląsk Wrocław na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformował o przesunięciu napastnika do drużyny rezerw. Zarówno klub, jak i Arkadiusz Piech, odmawiają komentarza w tej sprawie. 33-letni zawodnik w obecnym sezonie zagrał w sześciu spotkaniach. Nie zdobył w nich żadnej bramki.

Decyzją Dyrektora Sportowego Śląska Wrocław Dariusza Sztylki, trenera Tadeusza Pawłowskiego i sztabu szkoleniowego, Arkadiusz Piech został od dziś bezterminowo przeniesiony do zespołu rezerw wrocławskiego klubu. Powodem jest niedopuszczalne zachowanie zawodnika w trakcie treningu” – brzmi zamieszczony w środę oficjalny komunikat klubu.

Napastnik miał ponoć odmówić udziału w dodatkowym treningu strzeleckim. To wersja nieoficjalna. Zarówno Piech jak i Śląsk milczą. „Klub nie będzie udzielał dodatkowych komentarzy w tej sprawie” – czytamy w komunikacie.

W tym sezonie Arkadiusz Piech wystąpił w sześciu spotkaniach ligowych, z czego w pięciu zagrał od pierwszych minut. Zaliczył dwa pełne występy, nie strzelił żadnego gola.

W piątek Śląsk zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Czytaj zapowiedź tego spotkania (tutaj). Początek meczu o godzinie 18.00.

Komentarze

typy dnia
kurs 1.86
II liga
Olimpia Grudziądz - Znicz
1
kurs 1.95
Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków (poniżej 2.5 gola)
-
kurs 2.10
Bundesliga
VfB Stuttgart - Fortuna Dusseldorf (poniżej 2,5)
-
kurs 3.35
Ekstraklasa
Arka - Lech
X
kurs 1.74
Bukmacherski hat-trick Madeja
Górnik Zabrze - Jagiellonia (obie strzelą)
+