Juergen Klopp nie składa broni – “Dla nas to nie koniec”
26.04.2019

Dla niektórych kibiców Premier League, zwycięstwo Manchesteru City na Old Trafford jest jednoznaczne z triumfem tego klubu w lidze. Z tego powodu na pewno nie są zadowoleni zawodnicy Liverpoolu, którzy także walczą o mistrzostwo. Juergen Klopp nie zamierza przejmować się opinią kibiców i nadal wierzy w sukces swojego zespołu. 

Dawno nie widzieliśmy tak zaciętej walki o wygraną Premier League. Manchester City i Liverpool to równorzędni rywale, a zwycięzcę wyłonią wręcz detale. Obecnie liderami są “The Citizens”, a ich przewaga wynosi jeden punkt. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki.

Dla niektórych osób, sprawa mistrzostwa jest rozstrzygnięta. W opinii tego grona, Manchester City wygra pozostałe swoje spotkania. Nadziei nie traci Juergen Klopp. Niemiecki szkoleniowiec przyznał w wywiadzie, że będzie wierzyć do samego końca – Będziemy mogli mówić o zakończeniu, w momencie, gdy wszystko będzie rozstrzygnięte. Nadal jest jeszcze szansa, więc dla nas to nie koniec. Jestem zadowolony, gdyż chłopaki bardzo dobrze zareagowali. 

Całą sytuację można porównać do przeznaczenia. Jeśli los będzie chciał naszego mistrzostwa, to zostaniemy mistrzami. W innym wypadku nie zdobędziemy tytułu. Nie chodzi tutaj o zawodników – zakończył Klopp.

Liverpool do końca sezonu rozegra spotkania z następującymi rywalami – Huddersfield, Newcastle oraz Wolverhampton. Pierwszy mecz już w piątek!

Odbierz darmowy zakład 20 zł