Chelsea szykuje ofertę pracy dla Petra Cecha!
27.04.2019

Już za kilka tygodni, Petr Cech oficjalnie zawiesi rękawice na kołek. Czeski bramkarz w trakcie obecnych rozgrywek ogłosił, iż sezon 2018/2019 jest jego ostatnim w sportowej karierze. Niewykluczone jednak, że 36-latek nie będzie rozstawać się z piłką. Petr może liczyć na wiele ofert pracy. Jedna z nich ma przybyć od przedstawicieli Chelsea. 

Cech spędził niesamowite lata na Stamford Bridge. Bramkarz zdobył z londyńskim klubem puchar Ligi Mistrzów, cztery mistrzostwa Anglii, cztery Puchary Anglii, trzy puchary Ligi Angielskiej oraz Ligę Europy. Nie dziwi zatem fakt, że “The Blues” chcieliby ponownie związać się z czeskim zawodnikiem. Jak informuje “The Telegraph”, klub z zachodniego Londynu przygotowuje już specjalną ofertę dla Petra.

Nie wiadomo jednak o jakiej konkretniej roli mowa. Chelsea nadal nie zatrudniła odpowiedniego następcy po odejściu Michaela Emenalo. Być może Petr Cech przejąłby część obowiązków, jakie spełniał Nigeryjczyk. Jedno jest pewne. “The Blues” chcą powrotu Czecha na Stamford Bridge.

Na przeszkodzie stanąć może Arsenal. “Kanonierzy” również chętnie zatrudniliby bramkarza w nowej roli. Decyzja pozostanie zatem w rękach samego Cecha.

Odbierz darmowy zakład 20 zł