Pierwsze personalne problemy Solskjaera. Norweg ostro zareagował na sytuację z rozgrzewki
30.04.2019

Anthony Martial nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. Francuz po odejściu Jose Mourinho niezbyt poprawił swoją dyspozycję i coraz częściej zarzuca mu się brak odpowiedniej mentalności do gry w klubie pokroju Manchesteru United. Czy sytuacja z rozgrzewki przed spotkaniem z Chelsea jest tego dowodem?

23-latek został ostro skrytykowany po tym jak jeden z kibiców opublikował krótki materiał wideo, na którym widać brak jakiegokolwiek ruchu piłkarza podczas rozgrzewki. Według informacji „Daily Mail”, Ole Gunnar Solskjaer ostro skrytykował Martiala w obecności pozostałych zawodników w szatni.

Efektem tego było wprowadzenie w fatalnej formie Alexisa Sancheza zamiast Francuza w 65. minucie starcia z „The Blues”. Od momentu podpisania nowej umowy przez skrzydłowego, jego forma woła o pomstę do nieba. Na początku pracy norweskiego szkoleniowca to głównie on wraz z Marcusem Rashfordem oraz Jesse Lingardem zajmowali miejsce w podstawowej jedenastce. Teraz ta sytuacja może się zmienić.

Jose Mourinho w ostatnim letnim okienku chciał wymusić na zarządzie sprzedaż Martiala i zakup Ivana Perisicia. Wówczas klub odmówił. Portugalczyk w przeszłości kilkukrotnie podważał zaangażowanie 23-latka, które nie było dla niego odpowiednie. Z perspektywy czasu można powiedzieć, że „The Special One” miał trochę racji.

Jak to jednak wpłynie na przyszłość piłkarza na Old Trafford? W styczniu reprezentant „Trójkolorowych” podpisał nowy, pięcioletni kontrakt i raczej trudno się spodziewać, że niebawem opuści zespół.

Odbierz darmowy zakład 20 zł