“Nie wiem czy możemy zagrać lepiej” – Juergen Klopp rozczarowany wynikiem
02.05.2019

Niejednokrotnie zdarza się, iż dana drużyna rozgrywa całkiem dobre spotkanie, jednakże wynik nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. Po części takie stwierdzenie pasuje do wczorajszego meczu Barcelony z Liverpoolem. “The Reds” prezentowali na boisku wysoki poziom, jednakże ostatecznie przegrali aż 0-3. Sam wynik rozczarował Juergena Kloppa.

Patrząc na statystyki ze spotkania, rywalizacja była bardzo wyrównana. Obie drużyny wykreowały podobną liczbę sytuacji bramkowych oraz wykonały podania na zbliżonym poziomie. Przeważył “detal” w postaci Leo Messiego. Argentyńczyk w drugiej połowie strzelił dwie istotne bramki, ustawiając praktycznie losy dwumeczu.

Sam wynik rozczarował Juergena Kloppa. Niemiec w rozmowie z mediami zadał pytanie, które może poważnie zmartwić kibiców Liverpoolu – W bardzo dobry sposób stwarzaliśmy sobie okazje, kontrolowaliśmy drugą połowę spotkania. Popełniliśmy błędy przy stracie pierwszego gola, jednakże rezultat 1-0 nie jest ogromnym problemem. Patrząc na drugą połowę, nie wiem czy możemy zagrać lepiej.

Futbol widział różne scenariusze, dlatego kibicom “The Reds” nie pozostaje nic innego jak tylko wierzyć w swoją ulubioną drużynę.