Allegri umniejsza Ajaksowi: “Mają dużo szczęścia”
05.05.2019

Juventus od lat bezskutecznie próbuje podbić Europę, co w tym roku miało się udać za sprawą Cristiano Ronaldo. “Stara Dama” zapłaciła za Portugalczyka ponad 100 milionów, ale znów musiała przełknąć gorycz porażki. Oberwało przez to wiele osób, w tym także Massimiliano Allegri.

Odbierz darmowy zakład 20 zł 

Włoch mimo kolejnych mistrzostw nie może czuć się spokojny, jeśli odpada z Ligi Mistrzów na poziomie ćwierćfinału. Nie jeśli robi to w dwumeczu z Ajaksem, który mógłby sobie kupić najwyżej jedną dziesiątą Cristiano Ronaldo. Stało się inaczej, a Juventus został wręcz rozjechany. Na własnym boisku raził bezradnością. Co o swoim pogromcy sądzi trener “Juve”?

– Ajax jest dobry, ale mają dużo szczęścia. Trafili na nas, kiedy nie mieliśmy pięciu zawodników. A potem zmierzyli się z Tottenhamem, który nie miał swoich najlepszych napastników.

Tak, to prawda, ale nie da się nie zauważyć, że Allegri szuka wymówki. Patrząc na to, jakim kopciuszkiem jest Ajax, kilka kontuzji w żadnym razie nie powinno być problemem dla potęgi, za jaką uważa się Juventus. Poza tym Ajax swoją “galową” jedenastkę wystawił tylko w starciu z Realem. W kolejnych meczach także miał problemy, a pamiętajmy, że ławek europejskich potęg nie ma sensu porównywać z ławką Ajaksu. Juventus po prostu nie zaproponował niczego, włącznie z charakterem, niezależnie od personaliów.

Odbierz darmowy zakład 20 zł