Czarna lista Zidane’a. Francuz skreślił trzech pierwszych zawodników
06.05.2019

Obecny sezon dla piłkarzy Realu Madryt skończył się teoretycznie kilka tygodni temu. Praktycznie jednak kilku z obecnych zawodników w kadrze miało ostatni moment, aby przekonać do siebie Zinedine’a Zidane’a. Francuz w w końcówce kampanii podjął już jednak pierwsze decyzje na temat tego, kto opuści tego lata Santiago Bernabeu. Którzy zawodnicy mogą zatem powoli się pakować?

46-latek przeprowadził szereg prywatnych spotkań, podczas których omówił przyszłość swoich podopiecznych. Według informacji dziennika „Marca” wśród tych piłkarzy był oczywiście Gareth Bale. Walijczyk jako pierwszy otrzymał wiadomość od swojego szkoleniowca, że nie będzie mu potrzebny w kolejnej kampanii. Za potwierdzenie można uznać pominiecie skrzydłowego w ostatnim spotkaniu z Villarreal.

Oprócz byłego zawodnika Tottenhamu, powoli z Madrytem mogą żegnać się także Marcos Llorente oraz Dani Ceballos. Oni także usłyszeli podobną wiadomość od Zidane’a. Obaj hiszpańscy zawodnicy od powrotu szkoleniowca dostali zaledwie kilka szans na pokazanie swoich umiejętności.

Niepewny swojej pozycji w zespole mógł być także Marcelo, ale podczas rozmowy Francuz doszedł do porozumienia ze swoim obrońcą i ten zapewne zostanie w Madrycie na kolejny rok.

Odbierz darmowy zakład 20 zł