Crystal Palace straci swoją gwiazdę? Piłkarz chce grać w Lidze Mistrzów!
16.05.2019

Każdy klub ma w swojej ekipie piłkarza, który wyróżnia się na tle reszty zespołu. W drużynie Crystal Palace takim zawodnikiem jest Wilfried Zaha. Gracz z Wybrzeża Kości Słoniowej już trzeci sezon z rzędu zakończył rozgrywki Premier League z dobrymi statystykami. Niewykluczone, że już od sierpnia, klub z Londynu będzie musiał radzić sobie bez 26-latka.

Takiego sezonu Wilfried Zaha jeszcze nie miał. Iworyjczyk rywalizację w Premier League zamknął z piłkarskim double-double, czyli dziesięcioma golami i dziesięcioma asystami. Nie dziwi zatem fakt, iż sam piłkarz chciałby spróbować swoim sił w lepszym zespole, a na rynku mogą pojawić się kluby, które będą zainteresowane sprowadzeniem zawodnika.

Jak donoszą angielskie media, Zaha miał już zakomunikować zarządowi, iż chce zmienić otoczenie. 26-latek określił nieco drużynę, do której zamierza dołączyć. Ma być do klub rywalizujący w Lidze Mistrzów podczas sezonu 2019/20020.

Co ciekawe, niektóre źródła już znalazły potencjalną nową ekipę Iworyjczyka. Wilfried Zaha może zasilić Chelsea. Zespół ze Stamford Bridge poszukuje następcy Hazarda, a Zaha według przedstawicieli “The Blues” jest jedną z opcji.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!