Dybala opuści Turyn? Jasna wypowiedź agenta piłkarza
16.05.2019

Czy to ostatni sezon Paulo Dybali w barwach „Starej Damy”? Po wywiadzie z jego bratem, a zarazem agentem, wszystko na to wskazuje. Gustavo w rozmowie z „Impacto Cordoba” zdradził, że piłkarz najprawdopodobniej opuści Turyn w nadchodzącym okienku transferowym.

– Jest kilka opcji, które mogą spowodować, że Paulo opuści Turyn. On potrzebuje zmiany. Do tej pory był bardzo spokojny we Włoszech, ale teraz już tak nie jest. Wydaje mi się, że Dybala to niejedyny piłkarz, który opuści Juventus.

Do tej pory w mediach pojawiały się sugestie, że Argentyńczyk ma problem w relacjach z Cristiano Ronaldo. Jego brat jednak wyklucza takie doniesienia.

– Nie, poza boiskiem nie ma żadnego konfliktu z Cristiano. Problem jest ogólny na boisku, ponieważ Paulo jest młody i musi regularnie grać.

W spekulacjach Dybale głównie łączono z przenosinami do takich klubów jak Manchester United, Bayern Monachium oraz Atletico Madryt. Jego wartość, ze względu na długość kontraktu, ocenia się na 70 milionów euro. Zgodnie z informacjami „La Gazzetta Dello Sport” władze hiszpańskiej drużyny właśnie w Paulo widzą ewentualnego następcę Griezmanna.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!