Transfer Griezmanna dobrą wiadomością dla Realu Madryt?
16.05.2019

Decyzja Antoine Griezmanna o odejściu z Atletico Madryt sprawiła, że kilka czołowych europejskich klubów zwróciło swoją uwagę na Francuza. Do tej pory wszystko wskazywało jednak na to, ze liderem w wyścigu o zakontraktowanie 28-latka jest Barcelona. Ostatnie doniesienia francuskiej prasy informują jednak o pewnej sensacyjnej ofercie na ostatniej prostej.  

Zgodnie z informacjami „L’Equipe”, napastnik miałby na Camp Nou zarabiać 17 milionów euro rocznie. To o 6 milionów euro mniej aniżeli otrzymywał w stolicy Hiszpanii. Głównie właśnie w wysokości wynagrodzenia przyznaje się największe szanse rywalom „Dumy Katalonii”.

O wiele większą pensję może bowiem zaoferować PSG. Francuski dziennik informuje, że Paryżanie wystosowali ofertę dla napastnika. Dyrektor sportowy Antero Henrique skontaktował się z przedstawicielami piłkarza, aby przekazać im tę ofertę z wyższym wynagrodzeniem.

Taki transfer z pewnością „odblokowałby” jednego z dwójki Neymar lub Mbappe, co byłoby świetną wiadomością dla kibiców Realu Madryt. W przypadku ściągnięcia do stolicy Francji piłkarza takiego kalibru jak Griezmann, Katarscy szejkowie z pewnością chętniej rozpatrzyliby ofertę za swoich dwóch najlepszych piłkarzy.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!