Końcowy sukces nie ma żadnego wpływu? Niko Kovac może pożegnać się z Bayernem!
17.05.2019

Obecny sezon Bundesligi nie przypomina poprzednich edycji. Z reguły kwestia mistrzostwa kraju rozstrzygała się na kilka kolejek przed końcem rozgrywek. Tym razem jest inaczej. Choć Bayern ma ogromne szanse na tytuł, to nadal nie można skreślać Borussii. Przeciętny sezon “Bawarczyków” powoduje, iż przyszłość Niko Kovaca cały czas jest poruszana. 

Zadanie Bayernu jest proste. Przynajmniej zremisować z Frankfurtem na własnym obiekcie w 34. kolejce Bundesligi. Przy zdobyciu jednego oczka, zespół z Monachium nie będzie musiał patrzeć na wynik BVB i cały klub popędzi świętować kolejne mistrzostwo Niemiec. Patrząc na ostatnie tygodnie, trudno sobie wyobrazić inny scenariusz.

Bayern po rywalizacji w lidze zmierzy się jeszcze z RB Lipsk w ramach finału pucharu kraju. Końcówka sezonu może być zatem dla “Bawarczyków” bardzo udana. Nie oznacza to jednak, że pozycja Niko Kovaca w klubie jest stabilna. Przynajmniej tak twierdzi serwis “Goal”. Według wspomnianego źródła, Kovac pożegna się z drużyną po zakończeniu rozgrywek.

Bayern planuje latem prawdziwą rewolucję w zespole. Być może ten argument przeważa odnośnie przyszłości chorwackiego szkoleniowiec. Zarząd może poszukiwać trenera, któremu bardziej zaufa w kontekście budowy nowej ekipy.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!