Jose Mourinho niebawem wróci na ławkę trenerską? Portugalczyk zdradza swoje plany!
18.05.2019

Nowy sezon bez Jose Mourinho na ławce trenerskiej? Ten scenariusz najprawdopodobniej nie stanie się faktem. Portugalczyka od dłuższego czasu łączy się z powrotem do pracy. Na temat swojej przyszłości postanowił wypowiedzieć się sam szkoleniowiec. 

Po tym jak Mourinho opuścił Manchester w grudniu 2018 roku, 56-latek skupił się przede wszystkim na działalności medialnej. Jose pojawiał się przy wydarzeniach piłkarskich jako ekspert. Taka rola chyba nie do końca odpowiada samemu Portugalczykowi. Jak przyznał szkoleniowiec, jego powrót na ławkę trenerską jest już bliski, gdyż spodziewa się, że rozpocznie pracę już w lipcu.

Mam wiele cech, jedną z nich jest szacunek do innych klubów i ich trenerów. Nigdy nie próbuje mówić publicznie o zainteresowaniu poszczególnych zespołów i rozmowach w sprawie pracy. Kiedy w grudniu opuściłem Manchester, natychmiast podjąłem decyzję, że chcę rozpocząć pracę od wakacji. Mam nadzieję, że wrócę już w lipcu. Chciałbym, żeby był to projekt, który naprawdę mi się spodoba – zakończył Mourinho.

Trudno na ten moment wskazać klub, jaki mógłby przejąc Jose Mourinho. W mediach pojawiały się sensacyjne propozycje jak np. Celtic. Ze względu na zakończenie pracy Allegriego w Juventusie, zapewne “Stara Dama” będzie łączona z 56-letnim szkoleniowcem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!