“Ktokolwiek go zakupi dokona świetnego interesu” – Bale ponownie łączony z przenosinami do United
20.05.2019

Nikt nie ma wątpliwości, że to ostatni sezon Garetha Bale’a na Santiago Bernabeu. Walijczyk popadł w ogromny konflikt ze szkoleniowcem Realu Madryt i latem najprawdopodobniej zmieni klub. Do jakiego zespołu ostatecznie jednak trafi?

29-latek trafił na Bernabeu w 2013 roku. Wówczas odchodził on z Tottenhamu jako największa gwiazda Premier League, by po kilku latach niemal siłą być wypychanym ze stolic Hiszpanii. Jednym z trenerów, który wprowadzał Bale’a w „Spurs” był Harry Redknapp. Anglik w ostatnim wywiadzie stwierdził jednak, że nie obawia się o przyszłość swojego dawnego podopiecznego.

– Ktokolwiek go zakupi, podpisze kontrakt z fantastycznym piłkarzem. Jego jakość pozwala mi myśleć, że jest w stanie zmienić oblicze każdej drużyny na świecie. Idealnym przykładem jest Manchester United czy Tottenham. Ktokolwiek go zakontraktuje, będzie to niesamowity transfer. Gareth nadal posiada wielki talent i  będzie miał ogromny wpływ na dowolny zespół.

Manchester United od kilku sezonów stale jest łączony z zakupem reprezentanta Walii. Ten transfer był oczywiście najbliższy, kiedy menedżerem „Czerwonych Diabłów” został Jose Mourinho. Portugalczyk wielokrotnie, nawet publicznie, informował, że chciał dokonać zakupu tego piłkarza, ale ostatecznie rożne czynniki wpłynęły, że Bale pozostał w Hiszpanii. Jak będzie tym razem?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!