Tak się buduje klub poza boiskiem, czyli Cracovia i przywitanie… sześcioraczków
21.05.2019

Wyjątkowe wydarzenia zasługują na wyjątkowe reakcje. Taką bez wątpienia popisała się Cracovia, która we wspaniały sposób przywitała… sześcioraczki.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Według informacji poród, jaki miał miejsce w poniedziałek w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim, był oficjalnie pierwszym takim na terenie Polski. Pojawienie się na świecie czterech dziewczynek i dwóch chłopców jest wydarzeniem bezprecedensowym, nic więc dziwnego, że momentalnie obiegło cały kraj (i nie tylko). Z gratulacjami ruszyło wiele osobistości, w tym Prezydent RP, ale świetnie zareagowała także… Cracovia.

Krakowski klub momentalnie popisał się świetną inicjatywą i zagwarantował wyjątkowemu rodzeństwu dożywotnie karnety na mecze “Pasów”. Nie wiemy, czy dzieciaki za kilka lat zaczną z nich korzystać i czy w ogóle będą sympatyzować z klubem, który tak ich powitał. Mimo wszystko należy docenić klub, który kolejny już raz pokazuje się z dobrej strony nie tylko na boisku. Cracovia regularnie wychodzi z inicjatywami do kibiców, co niezwykle ociepla jej wizerunek i czyni klubem przyjaznym. Jednym zdaniem – tak się robi “internety”!

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!