„Wszystko na to wskazuje, że to ostatni mecz Hazarda w Chelsea”
25.05.2019

Już w środę czeka nas finałowe starcie Ligi Europy. Dla kibiców Chelsea to być może ostatnia szansa na zobaczenie w niebieskiej koszulce Edena Hazarda. Z takim poglądem zgadza się Jose Mourinho, który stwierdził, że Belg na pewno będzie zdeterminowany, aby zakończyć swoją przygodę ze Stamford Bridge ze zdobytym pucharem.

W ostatnich tygodniach 28-latek jasno dawał do zrozumienia, że ma zamiar latem opuścić stolicę Anglii. Mimo to ekipa z Londynu nadal oczekuje za swojego zawodnika około 130 milionów funtów, co dla Realu Madryt jest zbyt wygórowaną kwotą jak za piłkarza z zaledwie rocznym kontraktem. Mimo to Mourinho jest przekonany, że ten transfer dojdzie do skutku.

– Wszystko na to wskazuje, że to ostatni mecz Edena w „The Blues”. Jest zawodnikiem, który w ostatnim pokoleniu Chelsea miał kluczowe znaczenie dla ich sukcesów. Na pewno będzie chciał wygrać Ligę Europy i udać się, przykładowo, do Realu Madryt po zdobyciu trofeum.

Portugalczyk wypowiedział się także na temat wspomnianego finału. Zgodnie z jego opinią to Cheksea podejdzie do tego spotkania na wyjątkowym luzie.

– Większa presja ciąży na Arsenalu, ponieważ chcą zagwarantować sobie miejsce w przyszłej edycji Ligi Mistrzów. Grają o wiele milionów i to na pewno nie jest dla nich łatwe.  

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!