W taki sposób ucina się plotki. Thomas Tuchel na dłużej w PSG!
25.05.2019

Pomimo zwycięstwa w Ligue 1, trudno ocenić sezon PSG bardzo pozytywnie. Francuska ekipa po raz kolejny zawiódł w Lidze Mistrzów, odpadając już w 1/8 finału z Manchesterem United. Dodatkowo zespół z Paryża przegrał mecz o Puchar Francji. Zarząd klubu wierzy jednak w pracę Thomasa Tuchela. Dlatego tez, niemiecki szkoleniowiec otrzymał nowy kontrakt. 

Jak to w medialnym zwyczaju bywa, słabe wyniki często rodzą różnego typu plotki. Pod koniec sezonu zaczęły pojawiać się głosy, sugerujące, że Thomas Tuchel może dość szybko zakończyć swoją przygodę w PSG. Niemiecki szkoleniowiec miał opuścić klub ze względu na rozczarowujący rezultat w Lidze Mistrzów. Co ciekawe, niektóre źródła zaczęły łączyć 45-latka z nową posadą.

Przypuszczano, iż po Tuchela może zgłosić się Chelsea. Londyński zespół być może dokona kolejnej zmiany na ławce trenerskiej. Przyszłość Maurizio Sarriego stoi pod ogromnym znakiem zapytania, a Thomas był jednym z kandydatów do zastąpienia Włocha razem z Lampardem czy Allegrim.

Niemiec na pewno nie obejmie ekipy “The Blues”. Thomas Tuchel przedłużył bowiem kontrakt z francuskim zespołem do 2021 roku. Sygnał PSG jest zatem jasny. Zarząd wierzy w projekt niemieckiego trenera i nie zamierza się z nim żegnać.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!