Sadio Mane wspomina wyjątkowy rewanż – “Nigdy nie widziałem takiego zachowania Kloppa”
26.05.2019

Zapewne tylko osoby głębokiej wiary liczyły na pomyślny wynik Liverpoolu w dwumeczu z Barceloną po spotkaniu na Camp Nou. Jak wiadomo, hiszpański zespół wygrał rywalizację u siebie 3-0 i był na dobrej drodze, by zameldować się w finale. Prawdziwy comeback zanotowali jednak zawodnicy “The Reds”. O nastroju w drużynie przed rewanżowym meczem postanowił opowiedzieć Sadio Mane. 

Tuż przed starciem na Anfield media informowały o sporych przetasowaniach w angielskim zespole. Sugerowano, iż Juergen Klopp może oszczędzić kilku zawodników na mecze ligowe. Dodatkowo z powodu kontuzji nie mogli zagrać tacy gracze jak Mohamed Salah czy Roberto Firmino. Szanse Liverpoolu na awans były zatem bardzo nikłe.

Jak wyznał Sadio Mane, nastroje w drużynie przed meczem nie były najlepsze. Senegalczyk odczuwał bowiem, że sam trener nie wierzy w końcowy sukces – Przed meczem z Barceloną, nigdy nie widziałem takiego zachowania Kloppa. Próbował nas zachęcać, jednakże mówiąc szczerze, nawet on nie wierzył w sukces. Juergen jest wyjątkowy. Sprawia, że chcesz walczyć dla niego i dać mu wszystko. 

Już 1 czerwca Liverpool zmierzy się w Madrycie na Wanda Metropolitano z Tottenhamem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!