Thomas Tuchel sięgnie po byłego podopiecznego?!
29.05.2019

Trudno wyobrazić sobie okno transferowe, w którym tematem rozmów nie będzie działalność PSG. Paryski klub od kilku sezonów słynie z hucznych zakupów. Tym razem, mistrz Francji może postawić na transfery za mniejsze kwoty, jednakże bardzo rozsądne. 

Paris Saint-Germain już w trakcie zimowego okna zmagało się z problemem drugiej linii. Klub szukał na rynku wzmocnień, jednakże lista potencjalnych piłkarzy nie była oszałamiająca. Ostatecznie do Paryża trafił Leandro Paredes. Argentyńczyk niespecjalnie podbił Ligue 1, a jego występy nie są okraszane wielkimi brawami.

Thomas Tuchel zamierza ponownie wzmocnić pomoc. Tym razem na nieco inną pozycję. Zarząd drużyny spróbuje sprowadzić na Parc des Princes Juliana Weigla. Na temat ewentualnego transferu wypowiedział się sam szkoleniowiec – Oczywiście, jesteśmy zainteresowani. Julian od zawsze jest zawodnikiem, którego warto bacznie obserwować. 

Przy ewentualnym transferze z pewnością może pomóc praca Tuchela z Weiglem podczas pobytu niemieckiego szkoleniowca w Borussii. 23-letni pomocnik był ważnym elementem układanki BVB w trakcie sezonów 2015/2016 oraz 2016/2017.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!