Eden Hazard gra w otwarte karty. Belg zdradził swoje plany na przyszłość!
29.05.2019

Kibice Chelsea mają powody do radości. “The Blues” wygrali finałowe starcie z Arsenalem w ramach Ligi Europy. Tym samym, klub kończy sezon z pucharem. Niewątpliwy udział w sukces drużyny miał Eden Hazard. Belg na gorąco po meczu zdradził swoje plany, o których chyba każdy już wie. 

Eden Hazard i Real. Ta historia ciągnie się od dłuższego czasu. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że w końcu zobaczymy finał tej sagi transferowej. Letnie okno jest idealnym momentem, by 28-latek zamienił Londyn na Madryt. O swoich planach otwarcie mówi sam piłkarz.

Jeden z dziennikarzy podczas pomeczowej rozmowy z belgijskim piłkarzem poruszył kwestię przyszłości Hazarda. Nie jest żadną tajemnicą, iż Eden pragnie ubrać koszulkę “Królewskich”. Sam zawodnik jasno dał do zrozumienia, że liczy na transfer – Myślę, że jest to pożegnanie. W futbolu jednak niczego nie możesz być pewien. Być może jest to czas, by podjąć nowe wyzwanie. Moim marzeniem była gra w Premier League. Spełniałem to przez siedem pięknych lat. 

Musimy zatem czekać na porozumienie Chelsea z Realem w sprawie kwoty samego transferu. “The Blues” nie zamierzają oddawać genialnego zawodnika za bezcen. Finałowy mecz Le udowodnił, że belgijski piłkarz jest wart praktycznie wszystkich pieniędzy.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!