Real Madryt szykuje kolejnego Zidane’a? Legenda klubu idzie śladami Francuza
30.05.2019

Okres Zinedine’a Zidane’a, w którym wygrał Ligę Mistrzów trzy razy z rzędu, jest czymś niebywałym. Do tej pory nikt jej nawet nie obronił, nie wspominając o takiej sztuce. Los ułożył piękny scenariusz, ale wszystko było przygotowywane.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Florentino Perez już dużo wcześniej umyślił sobie, że Zidane będzie dla Realu kimś, kim stał się np. Guardiola dla Barcelony. “Swój” człowiek, który powrócił i przywrócił klubowi glorię i chwałę. Najpierw rola asystenta Ancelottiego, potem druga drużyna (Real Madryt Castilla), ostatecznie pierwszy zespół.

Wszystko skończyło się lepiej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać, ale wcale nie musiało tak być. Dzięki temu, co wymyślił sobie prezes Realu, Zidane nie trafił do Bordeaux, mimo że francuski klub chciał go jako trenera. Perez pomógł losowi i kto wie, czy nie planuje tego po raz kolejny.

Jak poinformował Jose Pedrerol z El Chiringuito TV, trenerem Realu Castilla w najbliższym sezonie ma być… Raul Gonzalez Blanco, czyli jedna z największych legend “Królewskich”. Doniesienia pojawiały się już wcześniej, jednak teraz wszystko wydaje się być już coraz bardziej oficjalne.

Raul pierwsze szlify zbierał pracując z młodzieżą Realu, zdobył nawet mistrzostwo kraju. Jak myślicie, czy już niedługo możemy być świadkami starć Raul vs Xavi, tym razem z pozycji ławek trenerskich? To by było coś…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!