Brak awansu do LM wielkim problemem dla Arsenalu? Emery reaguje na plotki
30.05.2019

Finał Ligi Europy był bez wątpienia o wiele ważniejszym spotkaniem dla Arsenalu, ponieważ „Kanonierzy” właśnie za pomocą tych rozgrywek marzyli o awansie do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Dobra dyspozycja Giroud oraz Hazarda jednak nie pozwoliła ekipie Unaia Emery’ego na zwycięstwo w tym spotkaniu. Czy taki wynik może okazać się kluczowym w kwestii planowania transferów podczas letniego okienka?

Wydaje się, że jak najbardziej. Jednym z powodów jest to, że klasowi piłkarze lgną zwykle do zespołów, które gwarantują grę w najważniejszych rozgrywkach na świecie.  Zapytany o to na pomeczowej konferencji Unai Emery odparł:

– Być może, ale myślę, że jesteśmy sporą marką w futbolu i nie mamy się czego obawiać.

Przekonanie piłkarzy do przenosin na Emirates nie będzie jednak jedynym zmartwieniem hiszpańskiego szkoleniowca. O wiele większym są oczywiście dostępne fundusze na wzmocnienia.  Jakiś czas temu dziennikarz „BBC”, David Ornstein wspominał, że Arsenal może liczyć jedynie na 40 milionów funtów budżetu w przypadku przegranej we wczorajszym spotkaniu.

Prawdę mówiąc, przy aktualnych wydatkach największych zespołów na świecie, trudno na tym poziomie finansowym rozmawiać o konkurencyjności i walce o najwyższe cele. Czy zatem „Kanonierom” po raz kolejny pozostała walka o TOP6 i zwycięstwo w Lidze Europy?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.20
Lazio - Atalanta
Zakład bez remisu
2
kurs 2.03
Milan - Lecce
Liczba goli 2,5
-
kurs 1.73
Manchester United - Liverpool
Obie strzelą
TAK
530PLN
KOD BONUSU:
GRAMGRUBO530