Juergen Klopp kulturalnie wyjaśnił krążące plotki: “Gó*no prawda”
30.05.2019

Juergen Klopp dla jednych jest jednym z najlepszych trenerów na świecie, dla innych gościem, którego drużyny po prostu ładnie grają, ale niczego nie wygrywają. Prawda leży zapewne gdzieś pośrodku, przynajmniej do soboty. Właśnie wtedy Klopp ma szansę na najważniejsze trofeum. Szkoda, że głowę zawracają mu… plotki.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Niemiec zadomowił się w Anglii i wszystko wskazuje na to, że w Liverpoolu naprawdę mu się podoba. Ma zespół, który może wciąż ulepszać, uwielbienie kibiców, zgodę z władzami, względnie spokojne warunki. Czy można chcieć czegoś więcej od miejsca pracy?

Mimo tego, wraz z trenerską karuzelą, która właśnie ruszyła, zaczęło się pojawiać coraz więcej plotek łączących 51-latka z różnymi klubami. Dość głośno zrobiło się o przymierzaniu go na wolny stołek w Juventusie, jednak Klopp – zmęczony ciągłymi pytaniami o to samo – rozwiał wszelkie wątpliwości.

– Serie A jest atrakcyjną ligą, a Włochy pięknym krajem, oczywiście, ale byłem o to pytany już kilka razy. Doniesienia łączące mnie z Juventusem to gówno prawda – powiedział Klopp w rozmowie z “Sky Sport Italia”.

Mistrz elokwencji swoje wyjaśnienia zaczął niezwykle kulturalnie i rzeczowo. Wszystko “zepsuła” końcówka, ale to oczywiście zrozumiały zabieg, mający na celu przekazanie dużej irytacji w łagodny sposób, z uśmiechem na ustach. Jednym słowem – typowy Klopp. Czy w sobotę powodów do irytacji będzie mniej?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!