Nici z przenosin Griezmanna do Barcelony? Dwóch piłkarzy chce zablokować jego transfer
30.05.2019

Informacja o odejściu, złożona oferta przez Barcelone i finalizacja transferu. Antoine Griezmann jeszcze jakiś czas temu żył w przekonaniu, że jego dalsza kariera potoczy się właśnie w takim rytmie. Jak się jednak okazuje futbol po raz kolejny pokazał swoją nieprzewidywalność.

Przenosiny mistrza świata do „Dumy Katalonii” miały być lekkie, łatwe i przyjemnie. Tymczasem do głosu doszli piłkarze mistrza Hiszpanii, którym niezbyt podoba się pomysł sprowadzenia tego napastnika. Zgodnie z informacjami w hiszpańskich mediach, snajper Atletico nie jest mile widziany na Camp Nou, ponieważ tamci piłkarze mają mu za złe grę medialną w zeszłym roku.

Mowa oczywiście o rzekomym filmie, który wydał zawodnik, aby poinformować, ze ostatecznie nie trafi do zespołu Ernesto Valverde. Głównymi przeciwnikami jego przenosin są rzekomo Leo Messi oraz Gerard Pique, a ich zdanie znaczy bardzo wiele dla władz Barcelony.

W tej sytuacji pojawia się szansa dla Manchesteru United, który od kilku lat monitoruje sytuację Francuza. 28-latek był blisko przenosin na Old Trafford w 2017 roku, ale wówczas podtrzymany zakaz transferowy dla Atletico sprawił, że ostatecznie napastnik odrzucił tę ofertę. Teraz Griezmann ma za sobą spalony most i musi szukać jakiejkolwiek alternatywy.

Klauzula reprezentanta Francji w lipcu zmaleje do 120 milionów euro. W kręgu zainteresowań znajduje się także PSG, które może szukać wzmocnienia ofensywy po sprzedaży Edinsona Cavaniego.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!