Neymar oskarżony o gwałt. Brazylijczyk odniósł się już do zarzutów!
02.06.2019

Z pewnością nie tak Neymar wyobrażał sobie początek czerwca. Brazylijczyk zapewne liczył w tym sezonie na finał Ligi Mistrzów, a tymczasem zawodnik PSG musi mierzyć się z zarzutami. 27-latek został w piątek oskarżony o gwałt. Piłkarz zdążył już odnieść się do całej sprawy na swoim instagramowym koncie. 

Jak informuje Associated Prees, całe wydarzenie miało mieć miejsce 15 Maja o godzinie 20:20 w jednym z ekskluzywnych hoteli w Paryżu. Pokrzywdzona stwierdziła, iż spotkała się z Neymarem po wymianie wiadomości w mediach społecznościowych. Przedstawiciel Brazylijczyka miał kupić jej bilet lotniczy do Paryża oraz zarezerwować pokój w hotelu Sofitel Paris Arc Du Triomphe. Na spotkanie z kobietą, Neymar miał przyjść całkowicie pijany.

Oczywiście z wersją oskarżonej całkowicie nie zgadza się sam zawodnik oraz jego ojciec. 27-latek na specjalnym materiale udostępnionym w serwisie społecznościowym Instagram pokazał rozmowy z dziewczyną. W przedstawionych dowodach można zauważyć m.in. komentarz kobiety odnośnie stosunku z piłkarzem. Ze słów pokrzywdzonej raczej trudno wywnioskować, by została zgwałcona. Co więcej, sama nalegała na kolejne spotkania. Rozmowę w języku angielskim można przeczytać w linku.

Ojciec piłkarza przyznał natomiast, że cała akcja jest zwykłą próbą wymuszenia korzyści majątkowych.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO