Benfica odrzuciła gigantyczną ofertę za Joao Felixa
03.06.2019

Dla Joao Felixa nadchodzące okienko transferowe będzie bardzo ważne w kontekście jego dalszej przyszłości. Portugalczyk bowiem znalazł się w orbicie zainteresowań największych klubów Europy, które przesyłają do Lizbony coraz to większe oferty.

Najnowsza pojawiła się ze strony Realu Madryt. Według informacjami madryckiego dziennika „AS” (konkretnie od dziennikarza Manu Sainza), Benfica odrzuciła propozycje w wysokości 80 milionów euro + 40 milionów euro bonusów. Łącznie daje to kwotę 120 milionów euro, czyli tyle samo ile wynosi klauzula w umowie 19-latka.

Klub Portugalczyka nie ma zamiaru jednak bawić się w jakiekolwiek bonusy i chce aktywowania klauzuli wykupu w tradycyjny sposób. Sainz dodaje, że ekipa z Lizbony otrzymała już cztery podobne oferty. Od kogo? Możemy jedynie zgadywać. Do tej pory napastnika łączono z takimi klubami jak Juventus, Manchester City, Manchester United oraz Atletico Madryt.

Jak zdradzają ostatnie doniesienia, mistrz Portugalii twardo stoi przy swoich sporych wymaganiach finansowych za transfer klubowego wychowanka. Czy którykolwiek klub ugnie się i wpłaci wspomnianą klauzulę już w obecnym okienku transferowym?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO