Afera korupcyjna w Hiszpanii. Mecz LaLiga został sprzedany!
04.06.2019

Sensacyjne wieści docierają do nas z Półwyspu Iberyjskiego. Według ostatnich doniesień “El Mundo”, mecz ostatniej kolejki LaLiga został sprzedany. Mowa konkretnie o starciu Valladolid z Valencią. Zamieszanych w aferę korupcyjną jest aż siedmiu piłkarzy!

W 38. kolejce LaLiga, zawodnicy Valladolid podejmowali na własnej murawie Valencię. Spotkanie zakończyło się rezultatem 0-2 dla gości. Wynik nie jest jednak przypadkowy. Jak informują hiszpańskie media, część graczy Valladolid otrzymało komunikat, by Valencia wygrała do przerwy oraz na koniec spotkania.

Całe “zlecenie” zostało wykryte dzięki rozmowie telefonicznej Carlosa Arandy, który przekazał dokładną instrukcję. Nad zrealizowaniem tego celu miał pracować przede wszystkim Borja Fernandez, kapitan Valladolid. To on przekonał kilku kolegów, by skusić się na sprzedanie meczu.

Hiszpańskie media starają się także przewidzieć wszelkie konsekwencje. Zawodnicy Valencii nie byli świadomi korupcji, dlatego klub najprawdopodobniej nie otrzyma żadnej kary. Sugerowano, iż “Nietoperze” mogą zostać wykluczeni z Ligi Mistrzów. Odpowiednie sankcje dostaną piłkarze zamieszani w całą aferę.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO