Kolejny filar Atletico myśli o odejściu? “Mój syn chciałby grać w Premier League”
05.06.2019

Godin, Filipe Luis, Juanfran, Lucas Hernandez, niedługo Griezmann… Atletico Madryt w krótkim czasie przeżywa sytuację, która przyprawia o ból głowy nie tylko Diego Simeone. Co chwilę spada kolejny cios w postaci odejścia kolejnego kluczowego zawodnika. Czy będzie jeszcze jeden?

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

Thomas Partey to niespełna 26-letni defensywny pomocnik, który od dwóch lat jest podstawowym zawodnikiem “Los Colchoneros”. Do klubu z Madrytu trafił już jako 18-latek z ghańskiego Odometah FC. Przez kilka sezonów dawał jedynie oznaki wielkich możliwości, ale jak już “odpalił”, to na dobre.

Thomas Partey w ostatnim czasie spisywał się na tyle dobrze, że zainteresował inne kluby. Dużo wskazuje na to, że także on sam byłby skłonny odejść. Gdzie? – Osobiście, powiedziałem mu, by poszedł naprzód ze swoją karierą. Jeśli nie doceniają go tam, gdzie jest teraz, docenią gdzieś indziej. Właśnie dlatego chciałby odejść do Anglii, gdyby pojawiła się taka szansa – powiedział ojciec zawodnika przed zbliżającym się Pucharem Narodów Afryki.

Biorąc pod uwagę, że klauzula odstępnego za Ghańczyka wynosi “jedyne” 50 milionów euro, niejeden angielski klub może się skusić. Mówi się, że największe zainteresowanie zawodnikiem Atletico wykazują Arsenal i Manchester United.

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO