Alexis Sanchez wróci do LaLiga? Chilijczyk miałby zostać następcą ważnego ogniwa!
05.06.2019

Patrząc na sytuację Alexisa Sancheza w Manchesterze United, najlepiej będzie, jeżeli Chilijczyk poszuka sobie nowego klubu. Jedynym aspektem, który trzyma piłkarza na Old Trafford jest zapewne ogromna tygodniówka. Wygląda na to, że 30-latek otrzyma najprawdopodobniej kilka ofert tego lata. Jedna z nich może nadejść z Hiszpanii. 

Jak informują media z Chile, Alexis Sanchez został określony jako jedna z opcji do zastąpienia Antoine’a Griezmanna. Francuz opuści klub ze stolicy Hiszpanii, dlatego Los Rojiblancos muszą znaleźć nowego zawodnika na tę pozycję. W kontekście następcy Griezmanna wymienia się także inny graczy, jak Edinson Cavani czy Paulo Dybala.

Zapewne przedstawiciele Atletico nie mieliby trudnego zadania w kontekście przekonania zarządu “Czerwonych Diabłów” do sprzedaży 30-latka. Problem może pojawić się w momencie, gdy będą przeprowadzane rozmowy w sprawie umowy piłkarza. Alexis Sanchez inkasuje na Old Trafford ogromną tygodniówkę, którą najprawdopodobniej nie jest w stanie zapewnić madrycki zespół.

Jeśli transfer doszedłby do skutku, to Alexis Sanchez powróciłby do LaLiga po pięciu latach. Wcześniej, Chilijczyk występował przez trzy sezony w barwach Barcelony. Razem z “Dumą Katalonii”, 30-latek cieszył się z mistrzostwa kraju czy zdobycia Pucharu Hiszpanii.

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO