Slaven Bilic wróci na ławkę trenerską? Chorwat może ponownie pracować na Wyspach!
05.06.2019

Slaven Bilic powróci na Wyspy? Taki scenariusz w ostatnim czasie wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. Chorwacki szkoleniowiec jest bowiem łączony z pewną angielską ekipą. Co ciekawe, nie jest to zespół z Premier League. 

Kilka klubów w trakcie letniego okna zatrudni nowych szkoleniowców. W tym gronie jest także West Bromwich Albion. “The Baggies” w dość sensacyjnych okolicznościach pożegnali się w marcu z Darrenem Moore’em. Rolę tymczasowego trenera pełnił James Shan, który wraz z klubem walczył o grę w Premier League. Ostatecznie, zespół z West Bromwich został na kolejny sezon w Championship. Szkoleniowcem, który powalczy o awans w przyszłym sezonie ma być Slaven Bilic!

Chorwacki trener pozostaje bez pracy od lutego, kiedy to drużyna z Arabii Saudyjskiej pożegnała się z 50-latka po kilku miesiącach pracy. Slaven zdążył poprowadzić ekipę w zaledwie piętnastu spotkaniach. CV Bilicia jest jednak znacznie lepsze, aniżeli jego ostatnie stanowisko. Prowadził on bowiem takie kluby jak Besiktas, West Ham czy Lokomotiv Moskwa.

W Championship, Bilic jeszcze nie pracował. Będzie to zatem zupełnie nowe wyzwanie dla 50-latka. Jak informują angielskie media, Chorwat pozytywnie rozpatruje ewentualną przygodę z West Bromem. Według Mirror, Slaven jest określony numerem jednak dla klubu.

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

typy dnia
kurs 2.11
Liverpool - Manchester City
liczba rzutów rożnych 10,5
+
kurs 2.14
Real Betis - Sevilla
Zwycięzca
2
kurs 1.98
Bayern Monachium – Borussia Dortmund
Liczba goli 3,5
+
kurs 2.14
Chelsea - Crystal Palace
Chelsea i obie drużyny nie strzelą gola
TAK
1000PLN
Oferta VIP!
GRAMGRUBO