Tottenham ma problem. Eriksen zdradził, co chce zrobić ze swoją przyszłością
06.06.2019

Christian Eriksen to bez wątpienia jedna z głównych postaci, które sprawiły, że Tottenham z drużyny aspirującej do walki z TOP4 stał się jej stałym bywalcem. To Eriksen przez sześć lat w Londynie z nieopierzonego pisklęcia wyrósł na najpiękniejszego… koguta. Czy finalista Ligi Mistrzów go zatrzyma?

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

Tottenham w ostatnich latach był klubem, który skutecznie zatrzymywał największe gwiazdy. Eriksen, Alli, Kane… ich pozostanie uważano za najważniejsze “transfery”. Teraz, kiedy “Koguty” w końcu pokazały swoją siłę także w Europie, mogłoby się wydawać, że będzie tylko lepiej.

Kiedy drużyna odnosi sukcesy, zawodnicy nie chcą odchodzić, a nowi chętniej do niej dołączają. Tym razem może być inaczej, a wiele wskazuje na to, że o nowych wyzwaniach myśli właśnie Eriksen. Czy finał Ligi Mistrzów dał Duńczykowi poczucie, że w Londynie już nic ponad to nie osiągnie?

– Czuję, że osiągnąłem punkt mojej kariery, w którym mógłbym chcieć spróbować czegoś nowego, mając najwyższy szacunek do wszystkiego, czego doświadczyłem w “Spurs”. (…) Chciałbym nowego wyzwania. Jeśli będę odchodził, chciałbym, by był to krok naprzód. Real Madryt? To by było właśnie to – powiedział Eriksen.

Czy filar Tottenhamu stanie się kolejnym zawodnikiem, który trafi tego lata na Santiago Bernabeu? Real buduje niemal zupełnie nową drużynę, a Eriksen wraz z Hazardem mogliby być wisienkami na torcie tego letniego okienka.

Zarejestruj się z kodem FNVIP i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO