Pojedynek, na który czeka wielu – “Nie ma piłkarzy nie do przejścia. Cristiano może tego dokonać”
07.06.2019

Niejednokrotnie krytykowana Liga Narodów, obecnie zbiera liczne grono sympatyków. Mecze półfinałowe tych rozgrywek cieszyły się dość sporym zainteresowaniem. W finale turnieju zmierzy się Portugalia z Holandią. Oczywiście uwagę kibiców skupia przede wszystkim pojedynek dwóch zawodników. 

Cristano Ronaldo kontra Virgil van Dijk. Starcie, które będzie obserwowane praktycznie przez wszystkich. Portugalczyk ponownie przypomniał o sobie całemu światu, strzelając hat-tricka w meczu ze Szwajcarią. Holender natomiast to obecnie najlepszy defensor na świecie.

Szczególnie imponująca jest statystyka defensora odnośnie jego pojedynków z poszczególnymi piłkarzami. Żaden gracz nie wykonał bowiem udanego dryblingu przeciwko obrońcy w 64 meczach Van Dijka w Liverpoolu.

Jose Fonte jest pod wielkim wrażeniem odnośnie postawy Virgila, jednakże jak sam twierdzi, nie ma ludzi niepokonanych. Portugalczyk zasugerował nawet, kto może wygrać walkę z Holendrem – Niełatwo jest przejść Virgila. Pamiętajmy jednak, nie ma ludzi niepokonany. Oczywiście jest to imponująca statystyka. Jednakże jeśli ktoś ma przerwać passę, Cristiano jest jednym z kandydatów.

Finałowy mecz Portugalia-Holandia już w niedzielę 9 czerwca o godzinie 20:45!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO