Jeden z klubów odpuszcza walkę o De Ligta
07.06.2019

Nie ma w tej chwili klubu na świecie, który nie chciałby dokonać zakupu Matthijsa De Ligta. Do tej pory największymi faworytami w walce o pozyskanie Holendra można było określić Barcelonę, Manchester United oraz Bayern Monachium. W ostatnich dniach trzecia ekipa znacznie osłabiła swoje zainteresowanie i może się wydawać, że na placu boju pozostały zaledwie dwie drużyny.

Zgodnie z informacjami „ESPN”, Bawarczycy po pozytywnych początkowych rozmowach z obozem 19-latka postanowili zrezygnować z jego zakupu. Przeważyły oczywiście kwestie ekonomiczne, ponieważ dla mistrza Niemiec priorytetem są wzmocnienia na innych pozycjach, między innymi na boku pomocy.

Zakup reprezentanta „Oranje” z pewnością kosztowałby grube pieniądze, a Bayern przed tym sezonem zapłaci 115 milionów euro za transfery Lucasa Hernandeza z Atletico Madryt oraz Benjamina Pavarda ze Stuttgartu.

Póki co De Ligt w tajemniczym stylu wypowiada się o swojej przyszłości, puszczając oczko w stronę ekip Premier League oraz La Liga. Do jakiego klubu ostatecznie trafi? Wszystko ma się rozwiązać po zakończonej Lidze Narodów.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO