Jak zakupy, to tylko w Genui? Arsenal poluje na pakiet dwóch zawodników
07.06.2019

Mimo że zawodników szuka się praktycznie we wszystkich stronach świata, różne kluby często z jednymi żyją lepiej, z innymi gorzej. Czasem zdarza się, że w poszukiwaniu wzmocnień bardziej ochoczo patrzy się w pewnym określonym kierunku. Kto wie, czy Arsenal właśnie takiego nie znalazł.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

UC Sampdoria to klub, przez który w ostatnich latach zaczęło się przewijać wielu dobrych, obiecujących zawodników. Rok temu właśnie do ekipy Bartka Bereszyńskiego i Karola Linettego zgłosił się Arsenal, chcąc dokonać transferu Lucasa Torreiry. Operacja przebiegła bez większych problemów, a zawodnik stał się z miejsca jedną z kluczowych postaci “Kanonierów”.

Być może właśnie z tego powodu Unai Emery postanowił znów rzucić okiem na klub z Genui, szukając kolejnych wzmocnień. Wiele wskazuje na to, że tym razem Arsenal chce kupić za jednym zamachem aż dwóch zawodników “Blucerchiatich”: Joachima Andersena i Dennisa Praeta.

Pierwsza oferta za 23-letniego stopera i 25-letniego środkowego pomocnika miała zostać odrzucona, natomiast druga, opiewająca łącznie na 50 milionów euro, ma spełnić oczekiwania prezesa włoskiego klubu.

Mierzący 190 cm Andersen to świetny i wciąż młody zawodnik, który jeszcze będąc zawodnikiem Twente uważany był za jeden z większych talentów na swojej pozycji. Mniejszą pewność można mieć co do Praeta, który świetnie radził sobie w Anderlechcie, niestety potem jego kariera nie nabrała takiego rozwoju, jak oczekiwano. Czy to się zmieni, a wspomniana dwójka będzie miała szansę pokazać się w Premier League?

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO