“Królewskie” wynagrodzenie Hazarda w Madrycie. Belg zarobi krocie
07.06.2019

Transfer Edena Hazarda może zostać ogłoszony niemalże w każdej chwili. Chelsea i Real Madryt doszli do porozumienia w sprawie przenosin skrzydłowego do stolicy Hiszpanii, a powoli media zdradzają coraz więcej „liczb” związanych z tą transakcją.

Pierwotnie „The Blues” oczekiwali 100 milionów funtów za 28-latka. Ostatecznie klub z Londynu przystał na propozycję 88 milionów funtów plus 42 miliony w bonusach. Póki co nie wiemy na jakiej zasadzie będą one wypłacane, ale możemy się jedynie spodziewać, że część będzie zależna od liczby występów reprezentanta Belgii w nowym zespole.

Angielskie media informują, że Hazard potrzebował zaledwie kilku godzin, aby zaakceptować ofertę. Po poznaniu wszystkich szczegółów – nie mamy się czemu dziwić. Jego wynagrodzenie bowiem wzrośnie z 200 tysięcy funtów tygodniowo do 400. Oznacza to, że reprezentant Belgii będzie jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy „Królewskich”.

Hazard ma zostać zaprezentowany na Bernabeu pod koniec przyszłego tygodnia, konkretnie po meczach reprezentacji Belgii w kwalifikacjach do mistrzostw Europy.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO