Mino Raiola wraca do gry. Czas na wielkie transfery?
08.06.2019

Trudno aktualnie znaleźć agenta, który jest bardziej rozpoznawalny w medialnym świecie niż Mino Raiola. Jest to człowiek odpowiedzialny m.in. za transfer Paula Pogby do Manchesteru United. Praca Raioli w ostatnim czasie była mocno ograniczona. Wszystko za sprawą kary, którą otrzymał Mino na początku maja. Jak informują angielskie media, zakaz agenta został odwieszony. 

Czym spowodowane były problemy “super-agenta”? Raiola odpowiadał w 2015 roku za transfer Gianluki Scamaccy, włoskiego napastnika. Według przedstawicieli Romy, klubu z którego odchodził zawodnik, działalność Raioli charakteryzowała się nieczystymi zagraniami.

Zakaz agenta mocno ograniczył przyszłość takich graczy jak Paul Pogba czy Matthijs de Ligt. Obaj piłkarze są właśnie w “stajni” Raioli. Jeśli wierzyć doniesieniom angielskich źródeł, nikt nie musi się już martwić o pracę Mino. Agent otrzymał bowiem specjalne odwieszenie, które pozwoli mu normalnie pracować przy transferach.

Tym samym, plotki związane z przyszłością Pogby czy de Ligta zapewne przybiorą na sile. Zarówno Paul, jak i Matthijs są przymierzani do zmiany barw klubowych.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO