De Ligt znowu “gada”. Jak długo to jeszcze potrwa?
08.06.2019

Matthijs De Ligt w ostatnich tygodniach wielokrotnie w mediach wspominał o swojej przyszłości. Mimo to z tych słów nadal nic nie wynika. Do jakiego zespołu trafi zatem zdolny 19-latek?

Obrońca Ajaksu na pewno opuści dotychczasowy klub, co potwierdził już ponad miesiąc temu Erik Ten Hag. Nadal nie wiemy jednak w jakiej drużynie zobaczymy reprezentanta „Oranje” w kolejnej kampanii. Wśród potencjalnych kandydatów wymienia się przede wszystkim Barcelone oraz Manchester United.

– Oczywiście Prmeier League to świetna liga, ale jeszcze nie podjąłem decyzji. Nadal analizuję, co zrobię. Dla mnie najważniejsze jest występowanie na boisku. Teraz skupiam się na następnym meczu w Lidze Narodów i to jest dla mnie najważniejsze – stwierdził defensor.

Trudno nie odnieść wrażenia, że De Ligt jest jedynie marionetką w tej grze, którą steruje Mino Raiola. Agent piłkarza zechce wycisnąć nowy klub jak cytrynę, a takie gierki tylko podbijają jego cenę. Włoch doskonale zdaje sobie sprawę, że nastolatek jest być może najgorętszym nazwiskiem na obecnym rynku transferowym, co zapewne podbije jego prowizję za ten transfer.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO