Hazard i kolejne wyzwania. Chce powołania do… kadry młodzieżowej
09.06.2019

Eden Hazard w końcu dopiął swego i można powiedzieć, że w wieku 28 lat zaczyna zupełnie nowe życie. Transfer do Realu Madryt jest dla niego z pewnością bardzo ekscytujący, ale okazuje się, że to dla Belga za mało.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Jak poinformował Johan Walem, selekcjoner reprezentacji Belgii do lat 21, Eden Hazard zapytał go, czy będzie mógł wystąpić na przyszłorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Reprezentacja Belgii by się na nich znaleźć, musi osiągnąć co najmniej 1/8 finału mistrzostw Europy U-21, które potrwają na włoskich boiskach od 16 do 30 czerwca.

Jak wiadomo, na Igrzyskach Olimpijskich mogą występować jedynie piłkarze, którzy w dniu ich rozpoczęcia nie mają ukończonych 23 lat. Od tej zasady istnieje jednak odstępstwo i trójka powołanych graczy może być w dowolnym wieku. W razie awansu, jednym z nich chce zostać właśnie Hazard.

Ciekawe co na taki pomysł powie Real Madryt, w końcu zawodnik będzie zmęczony sezonem, na przełomie czerwca i lipca prawdopodobnie wystąpi na EURO2020, a miesiąc później, zamiast odpoczywać przed kolejnym sezonem, miałby grać w Tokio? Ciekawe, czy tak się stanie.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO