“To właściwy czas, by odejść” – Wissam Ben Yedder szykuje się do zmiany barw klubowych?!
10.06.2019

Media zalewają nas informacjami na temat ogromnych transferów w trakcie letniego okna. W tym czasie, zdarza się zapomnieć o piłkarzach, którzy choć nie budzą ogromne zainteresowania, to są warci przykucia uwagi. Takim zawodnikiem jest chociażby Wissam Ben Yedder. Napastnik Sevilli oznajmił w wywiadzie, iż zamierza zrobić krok w swojej karierze. 

28-latek ma za sobą genialny sezon w hiszpańskiej ekipie. Ben Yedder strzelił bowiem w 54 meczach 30 goli oraz zanotował 11 asyst. To w dużej mierze dzięki francuskiemu piłkarzowi, Sevilla może cieszyć się z gry w Lidze Europy podczas sezonu 2019/2020 (klub zajął szóste miejsce w lidze). Wygląda na to, że sam Wissam nie zamierza kontynuować swojej przygody w tym zespole. Zawodnik otwarcie wyraził chęć zmiany otoczenia.

Napastnik liczy, że po tak świetnych rozgrywkach, zgłosi się po niego wielki klub – Marzę, by grać na najwyższym poziomie, w największym klubie na świecie, by stać się klasowym piłkarzem. Chciałbym zobaczyć, jak daleko mogę zajść, dlatego myślę, że to właściwy czas, by odejść. Nie mogę przy tym nie okazywać szacunku drużynie, dlatego uszanuję każdą decyzję klubu. Nie martwię się o swoją przyszłość. 

Co ciekawe, Wissam Ben Yedder ma wpisaną w kontrakcie klauzulę, która wynosi… 40 milionów euro. Biorąc pod uwagę dzisiejsze realia, jest to całkiem atrakcyjna kwota. Jedyny aspekt, który może nieco zniechęcić potencjalne kluby, to wiek piłkarza. Francuz skończy za miesiąc 29 lat.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO