Didier Deschamps trochę się pospieszył. Selekcjoner potwierdził transfer reprezentanta Francji!

10.06.2019

W obecnym świecie mediów, trudno dochować dyskrecji. Często zdarza się, że osoby nie do końca związane z daną transakcją, ogłaszają transfer wybranego zawodnika. Tym razem takim człowiekiem jest Didier Deschamps. Francuski szkoleniowiec potwierdził przenosiny reprezentanta kadry!

O tym transferze media spekulowały od dłuższego czasu. Ferland Mendy po dobrym sezonie w Lyonie wzbudził zainteresowanie Realu Madryt. „Królewscy” poszukiwali godnego rywala dla Marcelo na lewą stronę. Wybór padł na 24-letniego Mendy’ego. Francuz zasili w najbliższym czasie madrycką ekipę.

Sam transfer podczas konferencji ogłosił Didier Deschamps. Selekcjoner „Trójkolorowych” przyznał, iż w następnym sezonie Ferland będzie biegać z koszulką Realu – Ferland zanotował spektakularny rozwój. Jeszcze dwa lata temu biegał w Ligue 2, a tymczasem w następnym sezonie będzie grać w Realu Madryt. Jest to zawodnik, który potrafi dobrze grać zarówno lewa, jak i prawą nogą. Tym samym, jest dla nas przydatny w każdym momencie.

Jak informują media, Real zapłaci za 24-latka około 50 milionów euro. Jest to kolejny wielki zakup „Królewskich”. Kilka miesięcy temu zespół zasilił Eder Militao. Nie tak dawno, do madryckiego klubu dołączyli Luka Jovic oraz Eden Hazard.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!