W końcu jakieś konkrety. Matthijs de Ligt otrzymał ofertę!
12.06.2019

Sytuacja Matthijsa de Ligta powoli podchodzi pod operę mydlaną. Holender cały czas próbuje mieszać w mediach, wypowiadając się bardzo tajemniczo, pozostawiając przy tym sporo miejsca do dowolnej interpretacji. Po niezliczonych plotkach, w końcu pojawiają się konkrety. Piłkarz otrzymał oficjalną propozycję kontraktu!

Na samym starcie wszelkich spekulacji, wydawało się, że transfer obrońcy przebiegnie w podobnym stylu, jak Frenkiego De Jonga. Defensor miał bowiem podążyć śladem kolegi z drużyny, podpisując kontrakt z Barceloną. Przenosiny do Hiszpanii mocno się pokomplikowały, a “Duma Katalonii” nie jest już głównym faworytem do sprowadzenia Holendra.

Jak informuje Fabrizio Romano, dziennikarz Sky Sport czy The Guardian, Matthijs de Ligt otrzymał oficjalną propozycję kontraktu od PSG. Agent zawodnika, Mino Raiola przebywa obecnie w Paryżu w celu rozpoczęcia rozmów z nowym dyrektorem klubu, Leonardo.

W dalszych doniesieniach Romano możemy jednak przeczytać, iż sam gracz nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. W grze nadal pozostają Barcelona czy niektóre ekipy z Premier League (dziennikarz nie wskazał konkretnych drużyn). Faktem jest, iż na tę chwilę, liderem w wyścigu o podpis defensora, jest mistrz Francji.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO