Arsenal na ostatniej prostej straci Yannicka Carrasco? W grze nowy zainteresowany!
12.06.2019

Powrót Yannicka Carrasco do Europy wydaje się coraz bardziej prawdopodobny. Belgijski zawodnik wzbudził spore zainteresowanie Arsenalu. “Kanonierzy” starają się dopiąć transfer 25-latka jeszcze w tym miesiącu. Zrealizowanie całej transakcji może jednak stanąć pod ogromnym znakiem zapytania. Wszystko za sprawą nowego konkurenta!

Yannick Carrasco opuścił Atletico Madryt pod koniec lutego 2018 roku. Występującego najczęściej na lewym skrzydle piłkarza wykupiła chińska ekipa DL Yifang. W trakcie swojego pobytu w Azji, Carrasco czternastokrotnie wpisał się na listę strzelców, dorzucając do tego jedenaście asyst. Przygoda 25-latka z Chinami zakończy się najprawdopodobniej jeszcze w tym miesiącu. Zawodnik chce wrócić do Europy, a niektóre kluby wykazują zainteresowanie.

Liderem w wyścigu o Belga jest od dłuższego czasu Arsenal. “Kanonierzy” szukają na rynku wzmocnień, które rzeczywiście mogą wprowadzić jakość do składu, jednocześnie nie obciążając za bardzo budżetu. Yannick Carrasco wydaje się idealnym kandydatem. Według doniesień angielskich źródeł, Belg może kosztować londyński klub około 25 milionów funtów.

Cała transakcja może jednak spalić na panewce. Spowodować to może nowy zainteresowany. Jak informuje Bild, Bayern rozważa Yannicka Carrasco jako opcję “B”, w kontekście transferu Sane. Manchester City oczekuje bowiem za piłkarza kwotę, którą nie za bardzo chce wyłożyć mistrz Niemiec. W związku z tym, zespół szuka tańszej alternatywy. W sprawie Carrasco, “Bawarczycy” szybko muszą podjąć decyzję. Może bowiem się okazać, że już za chwilę Belg podpisze kontrakt z Arsenalem.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!