Mesut Oezil da się lubić. Godna pochwały postawa zawodnika Arsenalu
12.06.2019

Mesut Oezil jest zawodnikiem, co do którego można mieć mieszane uczucia. Niegdyś jeden z czołowych pomocników w Europie, zachwycający techniką i wizją gry. Obecnie? Przepłacony 30-latek, który zamiast skupić się na grze, po prostu odcina kupony…

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Arsenal długo walczył o pozostanie byłego reprezentanta Niemiec, co ostatecznie się udało. Wtedy uważano to za sukces, jednak z czasem doszło do sytuacji, jaką obserwujemy obecnie. Otoczka wokół pomocnika zrobiła się dość nieprzyjemna i Oezil w ostatnim okresie z pewnością zyskał więcej nieprzychylnych mu osób, niż fanów.

Boisko i podejście do obowiązków swoją drogą, a to, co robi się poza nim swoją. Mesut Oezil kilka dni temu wziął ślub z Amine Gulse, miss Turcji z 2014 roku. Zawodnik zdradził, że ufunduje operacje dla tysiąca dzieci i poprosił przyjaciół, rodzinę i fanów o wsparcie projektu, którego podjął się z charytatywną organizacją “BigShoe”. Założoną w Niemczech w 2006 roku organizację zawodnik Arsenalu wspiera już od pięciu lat.

Jakby tego było mało, Oezil wsparł także Turecki Czerwony Półksiężyc (największa humanitarna organizacja działająca w Turcji) i pomógł w zapewnieniu posiłków dla 16 tysięcy bezdomnych osób, w tym także syryjskich uchodźców.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!