Conte idzie na całość? “Przez osiem lat nikt nie rzucił wyzwania Juve…”
12.06.2019

Zmiany trenerskie w Serie A były czymś spodziewanym, jednak kiedy już się zaczęły, mimo wszystko zaskoczyły. Pierwszym dużym powrotem do ligi okazało się zatrudnienie Antonio Conte przez Inter. Informacja zaskoczyła wiele osób.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Conte w Mediolanie, Sarri być może w Turynie… Znając ich z pracy w innych klubach początkowo trudno wyobrazić sobie, by pracowali wśród jednych z czołowych rywali. Tak się jednak stało, a misja odbudowy “wielkiego Interu” przez Conte jest wizją, do której coraz bardziej się przyzwyczajamy.

Czy to się Włochowi uda? Zadanie będzie bardzo trudne i póki co możemy jedynie wróżyć z fusów. Conte zaliczył świetne wejście do Chelsea, więc będąc optymistą można wierzyć, że jest to realne także teraz. Włoch zdaje sobie sprawę, jak duże są oczekiwania klubu i kibiców, jednocześnie ciesząc się na ponowną współpracę z Giuseppe Marottą, który do niedawna pracował w Juventusie. To właśnie przede wszystkim ze swoim byłym klubem chcą walczyć w najbliższej przyszłości.

– Spójrzmy prawdzie w oczy, poza nielicznymi wyjątkami w ostatnich ośmiu latach nie było wyścigu po tytuł Serie A. Inter chce to zmienić, a sposób, w jaki działa, pokazuje wolę konkurowania – stwierdził Conte.

Jak myślicie, czy nowa drużyna 49-latka będzie w stanie zagrozić mocarnemu Juventusowi już w pierwszym sezonie? Dla atrakcyjności ligi chcielibyśmy, by właśnie tak było.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO