Barcelona planuje spore czystki. Odejdzie aż ośmiu piłkarzy?
12.06.2019

Latem w Barcelonie może dojść do sporych czystek. Mistrz Hiszpanii planuje bowiem pożegnać się aż z ośmioma zawodnikami, którzy mają nieco uszczuplić wydatki na pensje.

„Duma Katalonii” obecnie wydaje na wynagrodzenia najwięcej ze wszystkich klubów na świecie. Nic zatem dziwnego, że władze drużyny myślą powoli o oszczędnościach. Tyczy się to przede wszystkim takich graczy jak Philippe Coutinho, Ivan Rakitic oraz Samuel Umtiti. Każdy z tych zawodników zapewne może liczyć na sporo ofert, w tym oczywiście od zespołów z Premier League.

Innymi zawodnikami na liście są Jasper Cillessen, Nelson Semedo, Andre Gomes, Denis Suarez oraz Malcom. Najciekawsza perspektywa zapewne czeka Holendra, który jest wymieniany w gronie największych faworytów do zastąpienia Davida De Gei w Manchesterze United. Również Gomes zapewne otrzyma ofertę z Anglii, a do tej pory media najczęściej łączyły pomocnika z przenosinami do West Hamu oraz Tottenhamu.

Nadal nie wiadomo, w jakim kierunku podąży także Malcom. Brazylijczyk do tej pory mógł liczyć na propozycję ze strony klubów Chinese Super League.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO