Milan szuka wzmocnień. Pierwszym celem… zawodnik Liverpoolu?
13.06.2019

AC Milan już od kilku lat próbuje wrócić na szczyt, jednak zawsze ostatecznie czegoś brakuje. Po kilku nietrafionych trenerach i zawodnikach wydawało się, że sytuację może zmienić w końcu Gennaro Gattuso.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Powrót do TOP4 był realny, jednak końcówka sezonu w wykonaniu “Rossonerich” pozostawiła dużo do życzenia. Niespełnienie pokładanych oczekiwań i wypalenie spowodowane pracą w klubie sprawiło, że popularny “Rino” zdecydował się zrezygnować z pełnienia funkcji trenera.

Przygotowania do nowego sezonu ruszają z coraz większą parą, a w Milanie znów duże zmiany. Frederic Massara ma zostać nowym dyrektorem sportowym, a Marco Giampaolo kolejnym już w ostatnich latach trenerem. Chwilowy brak obsadzenia tak ważnych funkcji nie przeszkadza jednak klubowi w planowaniu wzmocnień.

Latem na San Siro trafi kilku nowych zawodników, a pierwszym z nich ma być… Dejan Lovren. Zawodnik Liverpoolu nie może liczyć w ostatnim czasie na bycie podstawowym zawodnikiem, a poszukiwanie nowego stopera na Anfield może tylko pogorszyć jego sytuację. Liverpool, który niedawno wygrał Ligę Mistrzów, chce wciąż ulepszać swoją kadrę.

Niespełna 30-letni Chorwat, który dużą część poprzedniego sezonu stracił przez kontuzje, w Milanie mógłby stanowić ważne ogniwo defensywy. Problemem może okazać się jednak cena – pierwsze doniesienia mówią, że Liverpool za swojego zawodnika oczekuje ok. 25 milionów.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO