Real Madryt planuje wyprzedaż. „Królewscy” sprzedadzą wielki talent?
13.06.2019

Ostatnie zakupy Florentino Pereza spowodowały, że obecna kadra Realu Madryt liczy aż 35 zawodników. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że czas na sporą wyprzedaż w stolicy Hiszpanii. Zgodnie z informacjami madryckiego dziennika „AS”, na pierwszy rzut mają pójść tacy piłkarze jak Gareth Bale, Isco, Lucas Vazquez oraz Marco Asensio.

W przypadku Bale’a i Isco większość osób jest świadoma, że ​​ich miejsce w drużynie budzi poważne wątpliwości. Nikt w „Królewskich” nie wyobraża sobie pozostania Walijczyka na kolejny sezon w ich drużynie. Z kolei entuzjastą umiejętności Hiszpana jest Zidane, który widzi w 27-latku odpowiedniego gracza do jego drużyny.

Dużą niespodzianką na tej liście jest Marco Asensio. 23-latek w ubiegłej kampanii prezentował fatalną dyspozycję, ale jego potencjalnie młody wiek i ogromny potencjał, może dawać nadzieję, że napastnik odżyje pod okiem Francuza. Na drugim biegunie jest Florentino Perez, który widzi w Asensio czysty zarobek na poziomie 90-100 milionów euro.

Mimo to transfery Hazarda, Rodrygo oraz obecność w kadrze takich zawodników jak Brahim czy Vinicius, nieco komplikują sytuację reprezentanta Hiszpanii. Decyzja o jego przyszłości ma nadejść dopiero w lipcu, kiedy dobiegną końca mistrzostwa Europy do lat 21.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO