Przełom w rozmowach na linii Chelsea-Juventus. Przyszłość Sarriego wyjaśniona!
13.06.2019

Dzieje się! Jak informują włoskie media, czwartek był kluczowym dniem w kontekście przyszłości Maurizio Sarriego. Przedstawiciele Chelsea oraz Juventusu odbyli istotne spotkanie w sprawie włoskiego szkoleniowca. Obie strony doszły do porozumienia. 60-latek wróci do Serie A!

Choć o sytuacji Sarriego mówiono w mediach wiele i często, to nadal nie mogliśmy otrzymać żadnych konkretów. Źródła sugerowały, iż każdego dnia może pojawić się oficjalny komunikat dotyczący przenosin trenera. Na spekulacjach wszystko jednak się zatrzymywało. W czwartkowy wieczór otrzymaliśmy konkretne informacje.

Jak informuje Fabrizio Romano, wiarygodny dziennikarz z Włoch, Chelsea oraz Juventus znaleźli porozumienie w sprawie powrotu Sarriego na Półwysep Apeniński. Co prawda trwają jeszcze rozmowy na temat konkretnego odszkodowania dla “The Blues”, jednakże przedstawiciel stajni Di Marzio nie ma wątpliwości – Maurizio zostanie nowym szkoleniowcem “Starej Damy”.

Inny dziennikarz, David Amoyal poinformował o następcy Włocha na Stamford Bridge. Będzie nim Frank Lampard. Legenda londyńskiej ekipy była faworytem na to stanowisko od kilkunastu dni.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO