Jak rozwiązać sytuację Bale’a? Ramon Calderon widzi jedno wyjście!
14.06.2019

Kto by się spodziewał jeszcze kilka lat temu, że Gareth Bale będzie przede wszystkim powodem zmartwień w zarządzie Realu. “Królewscy” najchętniej pożegnaliby się z zawodnikiem, jednakże sam piłkarz nie zamierza nawet myśleć o rozstaniu. Przynależność do wielkiego klubu oraz bardzo duża tygodniówka zachęcają Walijczyka do dalszego pobytu w Madrycie. Co musi zatem zrobić klub? Ramon Calderon widzi jedno rozwiązanie!

Były prezydent Realu Madryt dość często wypowiada się na temat zespołu. Poruszał on m.in. kwestię nowego szkoleniowca, gdy Solari żegnał się z “Królewskimi”. Teraz, głównym tematem rozmów jest oczywiście Gareth Bale. Klub musi ustabilizować finanse, a sprzedaż 29-latka byłaby idealnym rozwiązaniem.

Według Calderona, uzyskanie jakichkolwiek pieniędzy z transakcji Walijczyka to bardzo trudne zadanie. Całkiem rozsądnym (i być może jedynym) posunięciem jest wypożyczenie piłkarza – Bale ma w Madrycie bardzo trudną sytuację. Zidane skreślił go z zespołu. Udowodnił to Francuz nie włączając go do wyjściowego składu. To z pewnością było ogromne rozczarowanie dla takiego gracza jak Bale. Problemem może być kwota transferu. Real myśli, że otrzyma sporą gotówkę za niego, jednakże to jest bardzo trudne zadanie. Być może rozsądnym wyjściem byłoby wypożyczenie. Gareth odzyskałby pewność siebie, a klub po czasie mógłby sprzedać go za odpowiednie pieniądze.

Faktem jest, iż zespół zainteresowany Walijczykiem nie tylko musi myśleć o dość dużej kwocie, jaką trzeba zapłacić Realowi, ale także o wynagrodzeniu, które trzeba pokryć z racji ogromnym wymagań samego piłkarza.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO