Eriksen czy Pogba? Zidane dokonał wyboru!
14.06.2019

Christian Eriksen czy Paul Pogba? Paul Pogba czy Christian Eriksen? Każdy menedżer na świecie chciałby borykać się z takimi problemami, jakie obecnie posiada Zinedine Zidane. Kogo zatem ostatecznie wybierze 46-letni szkoleniowiec?

Osoba francuskiego pomocnika od czasu powrotu Zidane’a na ławkę trenerską „Królewskich” jest stale łączona z przenosinami do Madrytu. Najnowsze informacje od „L’Equipe” sugerują, że 26-latek ma zostać twarzą nowego projektu drużyny, która powoli nabiera rumieńców. Ta transakcja może być jednak bardzo skomplikowana ze względu na wysokie żądania finansowe ze strony Manchesteru United. Angielskie media donosza nawet o kwocie 150 milionów funtów.

Dodatkowo do gry o Pogbę dołączył Juventus, który z chęcią sprowadziłby ponownie tego pomocnika do swojego zespołu. Dyrektor sportowy, Fabio Paratici, spotkał się z agentem zawodnika w tej sprawie.

Czy transfer Pogby wykluczyłby zakup Christiana Eriksena? Najprawdopodobniej tak. Francuski dziennik informuje, że zawodnik „Spurs” nie jest odpowiednim graczem dla Zidane’a, a klub otrzymał „negatywne raporty” o jego osobowości. Dla klubowej kasy z pewnością Duńczyk byłby o wiele tańszą zabawką ze względu na fakt zaledwie rocznego kontraktu zawodnika z Tottenhamem.

Mimo to szkoleniowiec „Królewskich” pragnie tylko jednego zawodnika i oczekuje od zarządu, aby ten skupił się jedynie na rozmowach z „Czerwonymi Diabłami”.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO